0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче 1.5 mm

Шифра на производAL41
Достапност 2 на залиха

3.300 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче со 1.5 mm шарени циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   6.31   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка