0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производАО17
Достапност 1 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони
Тежина: 3.95 гр

Обетките се водоотпорни.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка