0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0154S
Достапност 2 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 2 cm
Тежина: 2,38 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка