0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0154RG 
Достапност 3 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со розе позлата , ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 2 cm
Тежина: 2,28 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка