0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0026
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, висината на обетките е 3,8 cm , ширината на обетките е 6 mm.

Тежина: 3,35 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка