0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0158
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со розе позлата, ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 2  cm
Тежина: 2,38 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка