0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0162 
Достапност 1 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 3,5 cm
Тежина: 6,08 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка