0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производАО09
Достапност 2 на залиха

1.650 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони
Тежина: 6,15 гр

Обетките се водоотпорни.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка