0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0041 
Достапност 4 на залиха

1.650 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1,3 cm , висина на обетките 1,5 cm
Тежина: 5 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка