0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0048
Достапност 1 на залиха

1.850 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1,5 cm , висина на обетките 2,0 cm
Тежина: 6,75 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка