0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0142
Достапност 2 на залиха

1.350 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 3 cm , висина на обетките 3 cm
Тежина: 4,97 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка