0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0076
Достапност 2 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки, висината на обетките е 4 cm , ширината на обетките е 1,5 cm.

Тежина: 2,78 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка