0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0084
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1,5 cm , висина на обетките 4 cm
Тежина: 6,96 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка