0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0069
Достапност 2 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1,5 cm , висина на обетките 2,7 cm
Тежина: 5,77 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка