0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0237/RG
Достапност 1 на залиха

1.950 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони.
Висина на обетките: 3.5 cm
Тежина: 4.50 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка