0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0319/Д
Достапност 2 на залиха

1.550 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , обетките се закопчуваат на винт.
Тежина: 5,42 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка