0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0145
Достапност 2 на залиха

1.100 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 8 mm , висина на обетките 1,5 cm
Тежина: 2 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка