0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ02314
Достапност Има залиха

900 ден

Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со светло розеви циркончиња , обемот на обетките е 1 cm.
Тежина: 1,86 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка