0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0284
Достапност 3 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки ,обемот на обетките е 1 cm.
Тежина: 4 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка