0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0310/1
Достапност 2 на залиха

1.100 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки  , обемот на обетките е 1.2 cm . Обетките се закопчуваат на винт.
Тежина: 2,31 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка