0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0041/З
Достапност 1 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со зелени циркончиња , обемот на обетките е 2 cm.
Тежина: 5  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка