0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0293
Достапност 1 на залиха

4.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки во форма на срце со циркони. Обемот на срцињата е 1.7 cm
Тежина: 9 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка