0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0147
Достапност 1 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , висината на обетките е 2,5 cm , ширината на обетките е 1.5 cm.
Тежина: 5.81 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка