0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0236/с
Достапност 1 на залиха

2.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони. Висина на обетките е 3.5 cm
Тежина: 4.50 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка