0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0303
Достапност 1 на залиха

2.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони во форма на срце. Обемот на обетките е 1.5 cm.
Обетките се закопчуваат на винт.
Тежина:  4.20 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка