0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0096 
Достапност 3 на залиха

1.250 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1,3 cm , висина на обетките 1,3 cm
Тежина: 3,38 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка