0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0014
Достапност 1 на залиха

950 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со позлата и циркони
Тежина:  2,20  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка