0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0007
Достапност 3 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со позлата и циркони
Висината на обетките е 2,5 cm
Тежина: 2,28 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка