0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Достапност 3 на залиха

850 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки во форма на крст
Висина на обетките 2.5 cm
Teжина: 2.33 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка