0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0070
Достапност 1 на залиха

1.150 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1  cm , висина на обетките 3 cm
Тежина: 3,45 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка