0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0098
Достапност 2 на залиха

1.800 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Обемот на обетките е 3.1 cm
Тежина: 5.96 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка