0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0108
Достапност 3 на залиха

1.850 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Обемот на обетките е 3 cm
Тежина: 6.03 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка