0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0109
Достапност 3 на залиха

1.100 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 висечки обетки со сребрено,златна и розе позлата.
Тежина:    2,25  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка