0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ00999
Достапност 4 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе позлата.
Тежина: 2.95 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка