0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0139
Достапност 3 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки
Висина на обетките: 5.5 cm
Тежина:    6.67  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка