0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0315
Достапност 2 на залиха

1.350 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки
Обетките се закопчуваат на винт
Тежина:   4,65   гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка