0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ01256
Достапност 4 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки
Обемот на обетките е 1.5 cm
Тежина:  4,20  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка