0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производОКО5
Достапност 2 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки  во форма топчиња 7mm обем

Тежина: 1.96 gr

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка