0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0030
Достапност 2 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со позлата
Висината на обетките е 5 cm
Тежина:   7  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка