0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0239/З
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со позлата
Висината на обетките е 2.5 cm
Тежина:   2,85 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка