0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0234
Достапност 1 на залиха

2.850 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со позлата во форма на срце
Тежина:   6,90   гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка