0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0267
Достапност 3 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони
Тежина:    2,30  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка