0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ54654Т
Достапност 2 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони
Тежина:  3,20    гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка