0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0268
Достапност 1 на залиха

2.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со розе позлата и розеви циркони
Тежина:    4,75  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка