0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0329
Достапност 2 на залиха

3.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки, обемот на обетките е 2.5 cm
Тежина: 8.50 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка