0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0328
Достапност 2 на залиха

2.700 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки,обемот на обетките е 2.9 cm
Тежина: 9.20 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка