0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0327
Достапност 3 на залиха

2.500 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки,обемот на обетките е 2.7 cm
Тежина: 8.50 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка