0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0325
Достапност 4 на залиха

1.100 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони, обемот на обетките е 1.2 cm

Тежина: 3 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка