0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0135
Достапност 3 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Опис: Сребрени 925 обетки, висината на обетките е 4,5 cm , ширината на обетките е 2,3 cm.

Тежина: 3,38 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка