0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0296
Достапност 1 на залиха

1.250 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со розе позлата, висина на обетките е 4 cm
Тежина: 2,25 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка